Diskuze

Datum: 19.12.2016

Vložil: LOJZA

Titulek: PROSIM O POMOC

DOBRY DEN PREJI.POSTAVIL JSEM SI MODEL LODE 40 CM DLOUHY MOTOR STEJNOSMERNY MIG 480 NEZVLADA SI LNEJSI VLNY NA VODE.CHCI STAVET VETSI ASI 80 CM ,KATAMARAN S DVEMA MOTORY PROSIM PORADTE , ZNAMY TVRDI ZE STRIDAVE MOTORY JSOU VYKONEJSI A MAJI MENSI SPOTREBU.CHCI POUZIT 12 V GELOVOU BATERII.NEMAM PREHLED O MOTORECH ,PROSIM O NAZOR JAKE POUZIT. DIK

Datum: 03.09.2016

Vložil: martas

Titulek: scale postavicky doplnky

Zdravim ve spolek jsem v lodickach nejak tak uplne novy a nemam poneti kde schanet scale doplnky postavicky atd. Mam lodku Saint Princess a chtel bych si ji upravit. Proto vas zadam o rady kde a co schanet. Moc vam predem dekuji za ruzne namety a rady. Martin

Datum: 14.06.2014

Vložil: Pharme661

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 07.06.2014

Vložil: Smithe855

Titulek: John

I will immediately clutch your rss feed as I can not to find your email subscription link or enewsletter service. Do you have any? Please let me know in order that I may just subscribe. Thanks. ckfdffgkbedkddeg

Datum: 16.03.2014

Vložil: Honza

Titulek: plachetnice Monika L = 1200 mm

Lze soutěžit s lodí této velikosti - zvětšeno z velikosti L=1000 mm

Datum: 17.03.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Re: plachetnice Monika L = 1200 mm

120 cm délky trupu je již do závodu o Olomoucký tvarůžek dost velká. Plachty jsou také zvětšeny? Nevím nevím, co by na to účastníci závodu řekli.

Datum: 02.02.2014

Vložil: Aleš

Titulek: kopyto lodě

Mám na půdě model lodě na výrobu kopyta. Je to velké +/- 135x32cm. Nevíte co je to za loď? Není to náhodou nějaká závodní třída? Jestli má cenu to vyrábět.

Datum: 04.02.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Re: kopyto lodě

Dobry den, takto tezko rict, pokud je to trup plachetnice, tak by se mohlo jednat o kategorii F5-10. Ale rikam, je to jen odhad. A pokud se tyka dotazu, jestli TO ma cenu vyrabet, tak pokud vas stavba lodi bavi, tak urcite ano, pokud ovsem chcete vitezit na zavodech, tak je to otazka do diskuse. (Omlouva se, ze je tento text bez iterpunkce, pisi na tabletu)

Datum: 05.02.2014

Vložil: Ales

Titulek: Re: Re: kopyto lodě

Já už postavil desítky modelů lodi a chtěl jsem aspoň jednu origo zavodni. Nostarší stavět nebudu..možná až bude malej větší. :-) A co ta footy, ta se tady asi taky moc nejezdí. Je škoda ze nikdo neprodává starší MM. Kupovat si výbavičku včetně lodě za 7tis asi nebudu. :-(

Datum: 09.02.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Re: Re: Re: kopyto lodě

Pokud se dovím o staršěím MM, dám vědět

Záznamy: 5221 - 5230 ze 5257
<< 521 | 522 | 523 | 524 | 525 >>

Přidat nový příspěvek